Zaposleni – po abecednem redu

 

Učiteljski zbor na matični šoli

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Balantič Tina  MAT /  sreda,  4. ura  tina.balantic@ossmartno-tuhinj.si 
Bodlaj Katja  N1A, TJA, SPO, SLJ  /  sreda, 3. ura  katja.bodlaj@ossmartno-tuhinj.si  
Brate Maja  OPB,
organizatorka šolske prehrane
 
 / po dogovoru  maja.brate@guest.arnes.si  
Damjanac Tamara  SLJ  9. b  petek, 2. ura  tamara.damjanac@ossmartno-tuhinj.si 
Dolenc Urška    RP  4. r  petek, 3. ura  urska.dolenc@ossmartno-tuhinj.si 
Drganc Lučka   RP  1r  četrtek, 4. ura  lucka.drganc@ossmartno-tuhinj.si 
Drolc Božislava  OPB   /  po dogovoru bozislava.drolc@ossmartno-tuhinj.si  
Frontini Marija  GOS, SPH, laborant, OPB /  četrtek, 2. ura  marija.frontini@ossmartno-tuhinj.si 
Hrovat Andreja    KEM, OPB  9. a sreda,  4. ura  andreja.hrovat@ossmartno-tuhinj.si 
Ilić Boban  TJA  / sreda, 4. ura  boban.ilic@ossmartno-tuhinj.si 
Jeras Marjana  RP                    5. b  torek, 1.ura  marjana.jeras@ossmartno-tuhinj.si 
Križnik Janja  MAT, FIZ  6. a četrtek, 3. ura  janja.kriznik@ossmartno-tuhinj.si  
Marinko Jenko Katarina  DSP  /  po dogovoru  katarina.marinko-jenko@ossmartno-tuhinj.si 
Melanšek Barbara TJA, OPB /  sreda, 4. ura barbara.melansek@ossmartno-tuhinj.si
Mezang Tušek Gabriela Svetovalna služba / po dogovoru gabriela.mezang-tusek@ossmartno-tuhinj.si
Mozetič Metka  ŠPO, NŠP, ŠSP, druga učiteljica v 1. razredu   7. a četrtek, 4.ura  metka.mozetic@ossmartno-tuhinj.si 
Narat Majda  MAT, OGL  četrtek, 3.ura marija.narat@ossmartno-tuhinj.si 
Nežmah Ema  LUM, GEO /  torek, 4.ura  ema.nezmah@ossmartno-tuhinj.si 
Ostrožnik Nadja Računalničarka in organizatorka informacijskih dejavnosti, NRA, ROM / po dogovoru nadja.ostroznik@ossmartno-tuhinj.si
Pavlinič Judita   RP  3. r  četrtek, 3. ura  judita.pavlinic@ossmartno-tuhinj.si 
Pogačar Peter  GUM, ANI 8. a torek, 3. ura  peter.pogacar@ossmartno-tuhinj.si 
Poljanšek Samo  ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠSP,  / petek, 3. ura  samo.poljansek@ossmartno-tuhinj.si 
Potočnik Petra  Svetovalna služba,
GEO, DSP
 
/  po dogovoru  petra.potocnik@ossmartno-tuhinj.si 
Pražnikar Katarina   RP  5. a  sreda4. ura  katarina.praznikar@ossmartno-tuhinj.si 
Razpotnik Tonja  DSP,
svetovalna služba
 
 / petek3. ura  tonja.razpotnik@ossmartno-tuhinj.si 
Repanšek T. Mateja  TJA  / po dogovoru matejka.repansek-tkalec@ossmartno-tuhinj.si 
Rupnik Milena   DSP   / sreda, 3. ura  milena.rupnik@ossmartno-tuhinj.si 
Slapar Irena  TJA, FVZ  7. b sreda 4. ura ali po dogovoru irena.slapar@ossmartno-tuhinj.si 
Smole Tomaž  ZGO, TVZ, DKE, FIL  8. b  torek, 3. ura  tomaz.smole@ossmartno-tuhinj.si 
Stopar Alenka  SLJ, GLK  6. b četrtek, 2. ura  alenka.stopar@ossmartno-tuhinj.si 
Škorjanc Nika  DSP  /  po dogovoru  nika.skorjanc1@guest.arnes.si 
Škrjanc Borut  BIO, NAR, OPB / sreda, 3. ura borut.skrjanc@ossmartno-tuhinj.si 
Visinski Marjeta N2N, NI2, NI3 / po dogovoru marjeta.visinski@ossmartno-tuhinj.si
Zalaznik Maja RP 2. r ponedeljek, 2. ura maja.zalaznik@ossmartno-tuhinj.si
Žumer Iva  MAT, DSP  /  ponedeljek3. ura  iva.zumer@ossmartno-tuhinj.si 

 

Učiteljski zbor na PŠ Zgornji Tuhinj

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Arh Eva RP 4. t ponedeljek, 3. ura eva.arh@ossmartno-tuhinj.si
Bajde Ivanka  RP 1. t  četrtek, 2. ura ivanka.bajde@ossmartno-tuhinj.si 
Bučevec Vladimira  RP, vodja podružnice 2. t  sreda, 2. ura  vladimira.bucevec@ossmartno-tuhinj.si 
Kolar Mojca  OPB  OPB po dogovoru  mojca.kolar@ossmartno-tuhinj.si 
Potnik Zdenka  OPB  OPB po dogovoru  zdenka.potnik@guest.arnes.si  
Ravnikar Polona    RP 3. t torek, 2. ura polona.ravnikar@ossmartno-tuhinj.si
Turkalj Ksenija  OPB OPB po dogovoru  ksenija.turkalj@ossmartno-tuhinj.si 

 

Učiteljski zbor na PŠ Sela

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Juhant Alenka  RP, vodja podružnice 1. s in 2. s  petek, 2. ura  alenka.juhant@ossmartno-tuhinj.si 
Knez Petra  RP  3. s in 4. s  torek, 1. ura  petra.knez@ossmartno-tuhinj.si 
Nataša Žebaljec  OPB, ŠPO   / po dogovoru  natasa.zebaljec@ossmartno-tuhinj.si

 

Učiteljski zbor na PŠ Motnik

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Aleš Brigita  RP, vodja podružnice  3. m in 4. m  ponedeljek, 2. ura  brigita.ales@ossmartno-tuhinj.si 
Jelen Ana  RP  1. m in 2. m  sreda, 4. ura  ana.jelen@ossmartno-tuhinj.si 
Klopčič Nataša  OPB   / odsotna natasa.klopcic@ossmartno-tuhinj.si 
Pirc Marija  druga učiteljica v 1. razredu   / po dogovoru marija.pirc@ossmartno-tuhinj.si 
Šterlek Tamara OPB / po dogovoru tamara.sterlek@ossmartno-tuhinj.si

 

Upravni delavci

Priimek in ime Funkcija Elektronski naslov
Klemenc Erika računovodkinja racunovodstvo@ossmartno-tuhinj.si
Lisjak Anja tajnica tajnistvo@ossmartno-tuhinj.si

 

Tehnični delavci

Priimek in ime Funkcija
Adrovič Seniha čistilka
Hribar Ema čistilka
Hribar Mihaela čistilka
Klopčič Mojca kuharica
Kropivšek Slavica gospodinjec
Lipovšek Franc hišnik
Omovšek Olga gospodinjec, čistilka
Pavlič Ema čistilka
Pirš Zvonka čistilka
Potočnik Lidija čistilka
Stevič Veselinka čistilka

 

(Skupno 11.015 obiskov, današnjih obiskov 5)
Dostopnost