Zaposleni – po abecednem redu

 

Učiteljski zbor na matični šoli

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Arh Eva  RP 4. b ponedeljek, 2. ura  eva.arh@ossmartno-tuhinj.si 
Balantič Tina  MAT /  torek,  4. ura  tina.balantic@ossmartno-tuhinj.si 
Bodlaj Katja  N1A, TJA  /  sreda, 1. ura  katja.bodlaj@ossmartno-tuhinj.si  
Brate Maja  OPB,
organizatorka šolske prehrane
 
 / po dogovoru  maja.brate@guest.arnes.si  
Damjanac Tamara  SLJ  8. b  torek, 3. ura  tamara.damjanac@ossmartno-tuhinj.si 
Dolenc Urška    RP  4. a  ponedeljek,  2. ura  urska.dolenc@ossmartno-tuhinj.si 
Drganc Lučka   RP  1r  četrtek, 4. ura  lucka.drganc@ossmartno-tuhinj.si 
Drolc Božislava  OPB   /  Po dogovoru  bozislava.drolc@ossmartno-tuhinj.si  
Frontini Marija  GOS, SPH, laborant, OPB /  četrtek, 5. ura  marija.frontini@ossmartno-tuhinj.si 
Hrovat Andreja    KEM  / ponedeljek, 4. ura  andreja.hrovat@ossmartno-tuhinj.si 
Ilić Boban  TJA  / sreda, 3. ura  boban.ilic@ossmartno-tuhinj.si 
Jeras Marjana  RP                    5. b  četrtek, 3.ura  marjana.jeras@ossmartno-tuhinj.si 
Križnik Janja  MAT, FIZ  /  petek, 2. ura  janja.kriznik@ossmartno-tuhinj.si  
Lampreht Julija  NEM, SLJ  / četrtek, 4. ura julija.lampreht@ossmartno-tuhinj.si  
Marinko Jenko Katarina  DSP  /  po dogovoru  katarina.marinko-jenko@ossmartno-tuhinj.si 
Mozetič Metka  ŠPO, NŠP, ŠSP, druga učiteljica v 1. razredu   6. a ponedeljek, 3.ura  metka.mozetic@ossmartno-tuhinj.si 
Narat Majda  MAT, TIT, ELE, NIP  ponedeljek, 3.ura marija.narat@ossmartno-tuhinj.si 
Nežmah Ema  LUM, GEO, LS3 /  ponedeljek, 3.ura  ema.nezmah@ossmartno-tuhinj.si 
Ostrožnik Nadja računalničarka in organizatorka informacijskih dejavnosti, OPB / po dogovoru nadja.ostroznik@ossmartno-tuhinj.si
Pavlinič Judita   RP  3. r  četrtek, 5. ura  judita.pavlinic@ossmartno-tuhinj.si 
Pogačar Peter  GUM, ANI, GLP 7. a sreda, 3. ura  peter.pogacar@ossmartno-tuhinj.si 
Poljanšek Samo  ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠSP, 9. b  petek, 2. ura  samo.poljansek@ossmartno-tuhinj.si 
Potočnik Petra  svetovalna služba,
GEO, DSP
 
/  po dogovoru  petra.potocnik@ossmartno-tuhinj.si 
Pražnikar Katarina   RP  5. a  torek3. ura  katarina.praznikar@ossmartno-tuhinj.si 
Razpotnik Tonja  DSP,
svetovalna služba
 
 / četrtek5. ura  tonja.razpotnik@ossmartno-tuhinj.si 
Repanšek T. Mateja  TJA , angletika  / odsotna matejka.repansek-tkalec@ossmartno-tuhinj.si 
Rupnik Milena   DSP   / četrtek, 5. ura  milena.rupnik@ossmartno-tuhinj.si 
Slapar Irena  TJA, FVZ  6. b po dogovoru irena.slapar@ossmartno-tuhinj.si 
Smole Tomaž  ZGO, TVZ, DKE, FIL  7. b  četrtek, 3. ura  tomaz.smole@ossmartno-tuhinj.si 
Stopar Alenka  SLJ, GLK  / torek, 2. ura  alenka.stopar@ossmartno-tuhinj.si 
Škorjanc Nika  DSP  /  ponedeljek, 3. ura (po dogovoru)  nika.skorjanc1@guest.arnes.si 
Škrjanc Borut  BIO, NAR  8. a  torek, 3. ura  borut.skrjanc@ossmartno-tuhinj.si 
Uljančič Irena RP 2. r petek. 1. ura irena.uljancic@ossmartno-tuhinj.si
Žumer Iva  MAT, DSP  /  petek3. ura  iva.zumer@ossmartno-tuhinj.si 

 

Učiteljski zbor na PŠ Zgornji Tuhinj

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Bajde Ivanka  RP, vodja podružnice  1. t  torek4ura  ivanka.bajde@ossmartno-tuhinj.si 
Bučevec Vladimira  RP  2. t  torek, 3. ura  vladimira.bucevec@ossmartno-tuhinj.si 
Kolar Mojca  OPB  OPB po dogovoru  mojca.kolar@ossmartno-tuhinj.si 
Lah Danica  RP 4. t  ponedeljek3ura  danica.lah@ossmartno-tuhinj.si 
Potnik Zdenka  OPB  OPB po dogovoru  zdenka.potnik@guest.arnes.si  
Ravnikar Polona    RP 3. t četrtek, 4. ura polona.ravnikar@ossmartno-tuhinj.si
Turkalj Ksenija  OPB OPB po dogovoru  ksenija.turkalj@ossmartno-tuhinj.si 

 

Učiteljski zbor na PŠ Sela

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Juhant Alenka  RP, vodja podružnice 1. s in 2. s  torek, 2. ura  alenka.juhant@ossmartno-tuhinj.si 
Knez Petra  RP  3. s in 4. s  ponedeljek, 5. ura  petra.knez@ossmartno-tuhinj.si 
Nataša Žebaljec  OPB, ŠPO   / po dogovoru  natasa.zebaljec@ossmartno-tuhinj.si

 

Učiteljski zbor na PŠ Motnik

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Aleš Brigita  RP, vodja podružnice  3. m in 4. m  sreda, 5. ura  brigita.ales@ossmartno-tuhinj.si 
Jelen Ana  RP  1. m in 2. m  ponedeljek, 5. ura  ana.jelen@ossmartno-tuhinj.si 
Klopčič Nataša  OPB   / po dogovoru  natasa.klopcic@ossmartno-tuhinj.si 
Pirc Marija  druga učiteljica v 1. razredu   / odsotna  marija.pirc@ossmartno-tuhinj.si 
Učakar Romana druga učiteljica v 1. razredu / po dogovoru romana.ucakar@ossmartno-tuhinj.si

 

Upravni delavci

Priimek in ime Funkcija Elektronski naslov
Klemenc Erika računovodkinja racunovodstvo@ossmartno-tuhinj.si
Lisjak Anja poslovna sekretarka tajnistvo@ossmartno-tuhinj.si

 

Tehnični delavci

Priimek in ime Funkcija
Adrovič Seniha čistilka
Hribar Ema čistilka
Hribar Marija gospodinjec
Hribar Mihaela čistilka
Klopčič Mojca kuharica
Kropivšek Slavica gospodinjec
Lipovšek Franc hišnik
Omovšek Olga gospodinjec, čistilka
Pavlič Ema čistilka
Potočnik Lidija čistilka
Stevič Veselinka čistilka

 

(Skupno 8.460 obiskov, današnjih obiskov 13)
Dostopnost