Zaposleni – po abecednem redu

 

Učiteljski zbor na matični šoli

Priimek in ime 

Predmet 

Razrednik 

Govorilne ure 

Elektronski naslov 

Arh Eva 

RP, TIT 

2. r 

sreda, 4. ura 

eva.arh@ossmartno-tuhinj.si 

Artnjak Katja 

NEM, OPB 

/ 

Ponedeljek, 1. ura; po dogovoru 

katja.artnjak@ossmartno-tuhinj.si 

Balantič Tina 

MAT, TIT 

/ 

Sreda 4. ura 

tina.balantic@ossmartno-tuhinj.si 

Bodlaj Katja 

N1A, TJA 

/ 

četrtek4. ura 

katja.bodlaj@ossmartno-tuhinj.si  

Brate Maja 

GOS, OPB,
organizatorka šolske prehrane
 

 

po dogovoru 

maja.brate@guest.arnes.si  

Damjanac Tamara 

SLJ 

7. b 

torek, 2. ura 

tamara.damjanac@ossmartno-tuhinj.si 

Dolenc Urška  

 RP 

4. r 

sreda,  2. ura 

urska.dolenc@ossmartno-tuhinj.si 

Drganc Lučka 

 RP 

1r 

torek, 4. ura 

lucka.drganc@ossmartno-tuhinj.si 

Drolc Božislava 

OPB 2 

/ 

Po dogovoru 

bozislava.drolc@ossmartno-tuhinj.si  

Flis Jurko Joja 

MAT, NRA,
organizatorka informacijskih dejavnosti
 

/ 

sreda1. ura 

joja.flis@ossmartno-tuhinj.si 

Frontini Marija 

KEM, GOS, JV, SPH 

/ 

ponedeljek, 4. ura 

marija.frontini@ossmartno-tuhinj.si 

Hrovat Andreja  

 

 

odsotna 

andreja.hrovat@ossmartno-tuhinj.si 

Ilić Boban 

TJA 

9. b 

četrtek, 3. ura 

boban.ilic@ossmartno-tuhinj.si 

Jeras Marjana 

RP                   

5. b 

sreda, 4.ura 

marjana.jeras@ossmartno-tuhinj.si 

Kolšek Suzana 

SLJ, OPB 

/ 

ponedeljek, 3. ura; po dogovoru 

suzana.kolsek@ossmartno-tuhinj.si 

Križnik Janja 

FIZ 

/ 

Petek, 7 ura 

janja.kriznik1@guest.arnes.si  

Lampreht Julija 

 

 

odsotna 

julija.lampreht@ossmartno-tuhinj.si  

Marinko Jenko Katarina 

DSP 

/ 

četrtek, 4. ura po dogovoru 

katarina.marinko-jenko@ossmartno-tuhinj.si 

Mozetič Metka 

ŠPO, ŠZZ,
druga učiteljica v 1. razredu  

/ 

četrtek, 3.ura 

metka.mozetic@ossmartno-tuhinj.si 

Narat Majda 

MAT, TIT, ELE, NTE 

7. a 

sreda, 2 ura 

marija.narat@ossmartno-tuhinj.si 

Nežmah Ema 

GEO, LUM, LS2OPB 

/ 

ponedeljek, 3.ura 

ema.nezmah@ossmartno-tuhinj.si 

Pavlinič Judita 

 RP 

3. a 

torek, 3. ura 

judita.pavlinic@ossmartno-tuhinj.si 

Pogačar Peter 

GUM, ANI, GLP 

 

sreda, 2. ura 

peter.pogacar@ossmartno-tuhinj.si 

Poljanšek Samo 

ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠSP, NŠP 

8. b 

sreda, 2. ura 

samo.poljansek@ossmartno-tuhinj.si 

Potočnik Petra 

svetovalna služba,
GEO, DSP
 

/ 

po dogovoru 

petra.potocnik@ossmartno-tuhinj.si 

Pražnikar Katarina  

RP 

5. a 

sreda3. ura 

katarina.praznikar@ossmartno-tuhinj.si 

Ravnikar Polona 

RP 

3. b 

sreda, 3. ura 

polona.ravnikar@ossmartno-tuhinj.si 

Razpotnik Tonja 

DSP,
svetovalna služba
 

 

petek1. ura 

tonja.razpotnik@ossmartno-tuhinj.si 

Repanšek T. Mateja 

TJA 

 

četrtek4. ura 

matejka.repansek-tkalec@ossmartno-tuhinj.si 

Rupnik Milena  

DSP 

 

četrtek, 5. ura 

milena.rupnik@ossmartno-tuhinj.si 

Slapar Irena 

TJA, FVZ 

 

četrtek, 4. ura 

irena.slapar@ossmartno-tuhinj.si 

Smole Tomaž 

ZGO, TVZ, DKE, FIL 

6. b 

torek, 5. ura 

tomaz.smole@ossmartno-tuhinj.si 

Stopar Alenka 

SLJ, GLK 

9. a 

četrtek, 2. ura 

alenka.stopar@ossmartno-tuhinj.si 

Škorjanc Nika 

DSP 

/ 

petek, 1. ura; po dogovoru 

nika.skorjanc1@guest.arnes.si 

Škrjanc Borut 

BIO, NAR 

8. a 

sreda, 3. ura 

borut.skrjanc@ossmartno-tuhinj.si 

Žumer Iva 

MAT, DSP 

/ 

sreda4. ura 

iva.zumer@ossmartno-tuhinj.si 

 

Učiteljski zbor na PŠ Zgornji Tuhinj

Priimek in ime 

Predmet 

Razrednik 

Govorilne ure 

Elektronski naslov 

Bajde Ivanka 

RP, vodja podružnice 

1. t 

ponedeljek4ura 

ivanka.bajde@ossmartno-tuhinj.si 

Brate Maja 

OPB 

 

po dogovoru 

maja.brate@guest.arnes.si 

Bučevec Vladimira 

RP 

2. t 

četrtek, 3. ura 

vladimira.bucevec@ossmartno-tuhinj.si 

Kolar Mojca 

OPB 

 

po dogovoru 

mojca.kolar@ossmartno-tuhinj.si 

Lah Danica 

razredni pouk 

4. t 

ponedeljek3ura 

danica.lah@ossmartno-tuhinj.si 

Potnik Zdenka 

OPB 

 

po dogovoru 

zdenka.potnik@guest.arnes.si  

Turkalj Ksenija 

RP 

3. t 

ponedeljek, 3. ura 

ksenija.turkalj@ossmartno-tuhinj.si 

Žebaljec Nataša 

druga učiteljica v 1. razredu, OPB 

 

po dogovoru 

natasa.zebaljec@ossmartno-tuhinj.si  

 

Učiteljski zbor na PŠ Sela

Priimek in ime 

Predmet 

Razrednik 

Govorilne ure 

Elektronski naslov 

Juhant Alenka 

RP 

1. s in 2. s 

četrtek, 5. ura 

alenka.juhant@ossmartno-tuhinj.si 

Knez Petra 

RP 

3. s in 4. s 

petek, 5. ura 

petra.knez@ossmartno-tuhinj.si 

Lukner Mitja 

OPB, ŠPO, vodja podružnice 

 

po dogovoru 

mitja.lukner@ossmartno-tuhinj.si 

Marija Pirc 

Druga učiteljica v 1. razredu 

 

Četrtek, 5. ura 

marija.pirc@ossmartno-tuhinj.si 

 

Učiteljski zbor na PŠ Motnik

Priimek in ime 

Predmet 

Razrednik 

Govorilne ure 

Elektronski naslov 

Aleš Brigita 

RP, vodja podružnice 

3. m in 4. m 

ponedeljek, 3. ura 

brigita.ales@ossmartno-tuhinj.si 

Jelen Ana 

RP 

1. m in 2. m 

sreda, 2. ura 

ana.jelen@ossmartno-tuhinj.si 

Klopčič Nataša 

OPB 

 

po dogovoru 

natasa.klopcic@ossmartno-tuhinj.si 

Pirc Marija 

druga učiteljica v 1. razredu 

 

petek, 5. ura 

marija.pirc@ossmartno-tuhinj.si 

 

Upravni delavci

Priimek in ime

Funkcija Elektronski naslov
Klemenc Erika računovodkinja racunovodstvo@ossmartno-tuhinj.si
Žebaljec Anica poslovna sekretarka tajnistvo@ossmartno-tuhinj.si

 

Tehnični delavci

Priimek in ime Funkcija
Herbstritt Maja (poklicna rehabilitacija)  kuharska pomočnica
Hribar Ema čistilka
Hribar Marija čistilka
Hribar Mihaela čistilka
Klopčič Mojca kuharica
Kropivšek Slavica čistilka
Lipovšek Franc hišnik
Omovšek Olga čistilka
Pavlič Ema čistilka
Žavbi Hedvika čistilka

 

(Skupno 4.215 obiskov, današnjih obiskov 10)