Skupne popoldanske govorilne ure

Skupne popoldanske govorilne ure za starše učencev od 1. – 9. razreda potekajo vsak 2. četrtek v mesecu od 15.30 – 17.30.

  • oktober: 8. 10. 2020
  • november: 12. 11. 2020
  • december: 10. 12. 2020
  • januar: 14. 1. 2021
  • februar: samo za povabljene starše
  • marec: 121 3. 2021
  • april: 8. 4. 2021
  • maj: 13. 5. 2021

 

Tedenske dopoldanske govorilne ure

Priimek in ime 

Predmet 

Razrednik 

Govorilne ure 

Elektronski naslov 

Arh Eva 

RP, TIT 

2. r 

sreda, 4. ura 

eva.arh@ossmartno-tuhinj.si 

Artnjak Katja 

NEM, OPB 

/ 

Ponedeljek, 1. ura; po dogovoru 

katja.artnjak@ossmartno-tuhinj.si 

Balantič Tina 

MAT, TIT 

/ 

Sreda 4. ura 

tina.balantic@ossmartno-tuhinj.si 

Bodlaj Katja 

N1A, TJA 

/ 

četrtek4. ura 

katja.bodlaj@ossmartno-tuhinj.si  

Brate Maja 

GOS, OPB,
organizatorka šolske prehrane
 

 

po dogovoru 

maja.brate@guest.arnes.si  

Damjanac Tamara 

SLJ 

7. b 

torek, 2. ura 

tamara.damjanac@ossmartno-tuhinj.si 

Dolenc Urška  

 RP 

4. r 

sreda,  2. ura 

urska.dolenc@ossmartno-tuhinj.si 

Drganc Lučka 

 RP 

1r 

torek, 4. ura 

lucka.drganc@ossmartno-tuhinj.si 

Drolc Božislava 

OPB 2 

/ 

Po dogovoru 

bozislava.drolc@ossmartno-tuhinj.si  

Flis Jurko Joja 

MAT, NRA,
organizatorka informacijskih dejavnosti
 

/ 

sreda1. ura 

joja.flis@ossmartno-tuhinj.si 

Frontini Marija 

KEM, GOS, JV, SPH 

/ 

ponedeljek, 4. ura 

marija.frontini@ossmartno-tuhinj.si 

Hrovat Andreja  

 

 

odsotna 

andreja.hrovat@ossmartno-tuhinj.si 

Ilić Boban 

TJA 

9. b 

četrtek, 3. ura 

boban.ilic@ossmartno-tuhinj.si 

Jeras Marjana 

RP                   

5. b 

sreda, 4.ura 

marjana.jeras@ossmartno-tuhinj.si 

Kolšek Suzana 

SLJ, OPB 

/ 

ponedeljek, 3. ura; po dogovoru 

suzana.kolsek@ossmartno-tuhinj.si 

Križnik Janja 

FIZ 

/ 

Petek, 7 ura 

janja.kriznik1@guest.arnes.si  

Lampreht Julija 

 

 

odsotna 

julija.lampreht@ossmartno-tuhinj.si  

Marinko Jenko Katarina 

DSP 

/ 

četrtek, 4. ura po dogovoru 

katarina.marinko-jenko@ossmartno-tuhinj.si 

Mozetič Metka 

ŠPO, ŠZZ,
druga učiteljica v 1. razredu  

/ 

četrtek, 3.ura 

metka.mozetic@ossmartno-tuhinj.si 

Narat Majda 

MAT, TIT, ELE, NTE 

7. a 

sreda, 2 ura 

marija.narat@ossmartno-tuhinj.si 

Nežmah Ema 

GEO, LUM, LS2OPB 

/ 

ponedeljek, 3.ura 

ema.nezmah@ossmartno-tuhinj.si 

Pavlinič Judita 

 RP 

3. a 

torek, 3. ura 

judita.pavlinic@ossmartno-tuhinj.si 

Pogačar Peter 

GUM, ANI, GLP 

 

sreda, 2. ura 

peter.pogacar@ossmartno-tuhinj.si 

Poljanšek Samo 

ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠSP, NŠP 

8. b 

sreda, 2. ura 

samo.poljansek@ossmartno-tuhinj.si 

Potočnik Petra 

svetovalna služba,
GEO, DSP
 

/ 

po dogovoru 

petra.potocnik@ossmartno-tuhinj.si 

Pražnikar Katarina  

RP 

5. a 

sreda3. ura 

katarina.praznikar@ossmartno-tuhinj.si 

Ravnikar Polona 

RP 

3. b 

sreda, 3. ura 

polona.ravnikar@ossmartno-tuhinj.si 

Razpotnik Tonja 

DSP,
svetovalna služba
 

 

petek1. ura 

tonja.razpotnik@ossmartno-tuhinj.si 

Repanšek T. Mateja 

TJA 

 

četrtek4. ura 

matejka.repansek-tkalec@ossmartno-tuhinj.si 

Rupnik Milena  

DSP 

 

četrtek, 5. ura 

milena.rupnik@ossmartno-tuhinj.si 

Slapar Irena 

TJA, FVZ 

 

četrtek, 4. ura 

irena.slapar@ossmartno-tuhinj.si 

Smole Tomaž 

ZGO, TVZ, DKE, FIL 

6. b 

torek, 5. ura 

tomaz.smole@ossmartno-tuhinj.si 

Stopar Alenka 

SLJ, GLK 

9. a 

četrtek, 2. ura 

alenka.stopar@ossmartno-tuhinj.si 

Škorjanc Nika 

DSP 

/ 

petek, 1. ura; po dogovoru 

nika.skorjanc1@guest.arnes.si 

Škrjanc Borut 

BIO, NAR 

8. a 

sreda, 3. ura 

borut.skrjanc@ossmartno-tuhinj.si 

Žumer Iva 

MAT, DSP 

/ 

sreda4. ura 

iva.zumer@ossmartno-tuhinj.si 

(Skupno 820 obiskov, današnjih obiskov 1)