Skoči na glavno vsebino

Zaposleni – po abecednem redu

 

Učiteljski zbor na matični šoli

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Balantič Tina  MAT /  sreda, 3. ura  tina.balantic@ossmartno-tuhinj.si 
Bodlaj Katja  OPB  /  po dogovoru katja.bodlaj@ossmartno-tuhinj.si  
Brate Maja  OPB,
organizatorka šolske prehrane
 
 / po dogovoru  maja.brate@guest.arnes.si  
Brišnik Nika RP 2. r torek, 2. ura nika.brisnik@ossmartno-tuhinj.si
Damjanac Tamara  SLJ  6. b  četrtek, 4. ura  tamara.damjanac@ossmartno-tuhinj.si 
Dolenc Urška    RP  4. r  torek, 2. ura  urska.dolenc@ossmartno-tuhinj.si 
Drganc Lučka   RP  1r  ponedeljek, 2. ura  lucka.drganc@ossmartno-tuhinj.si 
Drolc Božislava  OPB   /  po dogovoru bozislava.drolc@ossmartno-tuhinj.si  
Frontini Marija  GOS, SPH, laborant, OPB, DSP /  četrtek, 2. ura  marija.frontini@ossmartno-tuhinj.si 
Hančič Andreja NEM / po dogovoru  andreja.hancic@ossmartno-tuhinj.si
Hrovat Andreja    KEM, OPB, FIZ, POK  / petek,  2. ura  andreja.hrovat@ossmartno-tuhinj.si 
Ilić Boban  TJA  6. a torek, 3. ura  boban.ilic@ossmartno-tuhinj.si 
Jeras Marjana  RP                    5. b  torek, 1.ura  marjana.jeras@ossmartno-tuhinj.si 
Križnik Janja  MAT, FIZ  7. a četrtek, 3. ura  janja.kriznik@ossmartno-tuhinj.si  
Marinko Jenko Katarina  DSP  /  ponedeljek, 1. ura katarina.marinko-jenko@ossmartno-tuhinj.si 
Melanšek Barbara TJA, OPB / sreda, 2. ura barbara.melansek@ossmartno-tuhinj.si
Mezang Tušek Gabriela Svetovalna služba, OPB / po dogovoru gabriela.mezang-tusek@ossmartno-tuhinj.si
Mozetič Metka  ŠPO, NŠP, ŠSP, druga učiteljica v 1. razredu   8. a četrtek, 5.ura  metka.mozetic@ossmartno-tuhinj.si 
Narat Majda  MAT, OGL, TIT  ponedeljek, 4.ura marija.narat@ossmartno-tuhinj.si 
Nežmah Ema  LUM, GEO /  torek, 4.ura  ema.nezmah@ossmartno-tuhinj.si 
Ostrožnik Nadja Računalničarka in organizatorka informacijskih dejavnosti, NRA, GEO / po dogovoru nadja.ostroznik@ossmartno-tuhinj.si
Pahor Barbara SLJ / po dogovoru  barbara.pahor@ossmartno-tuhinj.si
Pavlinič Judita   RP  3. r  ponedeljek, 3. ura  judita.pavlinic@ossmartno-tuhinj.si 
Pirc Marija Druga učiteljica v 1. razredu / četrtek, 4. ura  marija.pirc@ossmartno-tuhinj.si
Pogačar Peter  GUM, ANI 9. a torek, 3. ura  peter.pogacar@ossmartno-tuhinj.si 
Poljanšek Samo  ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠSP, 8. b četrtek, 3. ura  samo.poljansek@ossmartno-tuhinj.si 
Potočnik Petra  odsotna /  po dogovoru  petra.potocnik@ossmartno-tuhinj.si 
Pražnikar Katarina   RP  5. a  torek, 5. ura  katarina.praznikar@ossmartno-tuhinj.si 
Razpotnik Tonja  DSP
 / ponedeljek, 2. ura  tonja.razpotnik@ossmartno-tuhinj.si 
Repanšek T. Mateja  TJA  / po dogovoru matejka.repansek-tkalec@ossmartno-tuhinj.si 
Rupnik Milena   DSP   / sreda, 3. ura  milena.rupnik@ossmartno-tuhinj.si 
Slapar Irena  TJA, FVZ  / sreda 4. ura ali po dogovoru irena.slapar@ossmartno-tuhinj.si 
Smole Tomaž  ZGO, TVZ, DKE, FIL  9. b  sreda, 2. ura  tomaz.smole@ossmartno-tuhinj.si 
Stopar Alenka  SLJ, GLK  7. b četrtek, 2. ura  alenka.stopar@ossmartno-tuhinj.si 
Škrjanc Borut  BIO, NAR, OPB / torek, 3. ura borut.skrjanc@ossmartno-tuhinj.si 
Žavbi Anja svetovalna služba / po dogovoru anja.zavbi@ossmartno-tuhinj.si
Žumer Iva  MAT, DSP  /  četrtek5. ura  iva.zumer@ossmartno-tuhinj.si 

 

Učiteljski zbor na PŠ Zgornji Tuhinj

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Arh Eva RP 4. t ponedeljek, 3. ura eva.arh@ossmartno-tuhinj.si
Banič Jožica OPB / po dogovoru jozica.banic@ossmartno-tuhinj.si
Bajde Ivanka  RP 1. t  torek, 4. ura ivanka.bajde@ossmartno-tuhinj.si 
Bučevec Vladimira  RP, vodja podružnice 2. t  torek, 3. ura  vladimira.bucevec@ossmartno-tuhinj.si 
Kolar Mojca  OPB  / po dogovoru  mojca.kolar@ossmartno-tuhinj.si 
Pirc Marija Druga učiteljica v 1. razredu / četrtek, 4. ura marija.pirc@ossmartno-tuhinj.si
Ravnikar Polona    RP 3. t torek, 2. ura polona.ravnikar@ossmartno-tuhinj.si

 

Učiteljski zbor na PŠ Sela

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Juhant Alenka  RP, vodja podružnice 1. s in 2. s  petek, 2. ura  alenka.juhant@ossmartno-tuhinj.si 
Knez Petra  RP  3. s in 4. s  sreda, 5. ura petra.knez@ossmartno-tuhinj.si 
Nataša Žebaljec  OPB, ŠPO   / po dogovoru  natasa.zebaljec@ossmartno-tuhinj.si

 

Učiteljski zbor na PŠ Motnik

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Aleš Brigita  RP, vodja podružnice  3. m in 4. m  ponedeljek, 2. ura  brigita.ales@ossmartno-tuhinj.si 
Klopčič Nataša  OPB   / po dogovoru natasa.klopcic@ossmartno-tuhinj.si 
Pirc Marija  SPO   / četrtek 4. ura marija.pirc@ossmartno-tuhinj.si 
Skok Ana RP  1. m in 2. m četrtek, 2. ura ana.skok@ossmartno-tuhinj.si

 

Upravni delavci

Priimek in ime Funkcija Elektronski naslov
Klemenc Erika računovodkinja racunovodstvo@ossmartno-tuhinj.si
Lisjak Anja tajnica tajnistvo@ossmartno-tuhinj.si

 

Tehnični delavci

Priimek in ime Funkcija
Hribar Ema čistilka
Hribar Mihaela čistilka
Kadunc Fanči gospodinjec, čistilka
Klopčič Mojca kuharica
Kropivšek Slavica gospodinjec
Lipovšek Franc hišnik
Pavlič Ema čistilka
Pirš Zvonka čistilka
Plynga Kateryna čistilka
Potočnik Lidija čistilka
Stevič Veselinka čistilka

 

(Skupno 16.136 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost