Skupne popoldanske govorilne ure
GOVORILNE URE
1. – 4. razred
DATUM:
oktober: 16. 10. 2014
november: 20. 11. 2014
december: 18. 12. 2014
januar: 15. 1. 2015
februar: samo za povabljene starše
marec: 19. 3. 2015
april: 16. 4. 2015
maj: 21. 5. 2015
5. – 9. razred
DATUM:
oktober: 9. 10. 2014
november: 13. 11. 2014
december: 11. 12. 2014
januar: 8. 1. 2015
februar: samo za povabljene starše
marec: 12. 3. 2015
april: 9. 4. 2015
maj: 14. 5. 2015
Tedenske dopoldanske govorilne ure
Matična šola
Priimek in ime |
Predmet |
Razred |
Govorilne ure |
Balantič Tina |
MAT, TIT |
6. a |
Torek, 3. ura |
Damjanac Tamara |
SLJ |
|
Petek, 3. ura |
Drganc Lučka |
|
1. |
Sreda, 4. ura |
Drolc Božislava |
|
2. |
Torek, 4. ura |
Flis Jurko Joja |
MME, ROM, OPB |
|
Ponedeljek, 5. ura |
Frontini Marija |
NAR, NPH |
|
Torek, 3. ura |
Ilić Boban |
TJA |
7. b |
Petek, 2. ura |
Jeras Marjana |
|
5.b |
Sreda, 3. ura |
Stopar Alenka |
SLJ |
9. b |
Četrtek, 3. ura |
Kotnik Urška |
|
4. |
Ponedeljek, 3. ura |
Mozetič P. Metka |
ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠZS |
6. b |
Torek, 1. ura |
Narat Majda |
MAT, TIT, OGL, OGU |
|
Torek, 3. ura |
Nežmah Ema |
GEO, LUM |
|
Sreda, 3. ura |
Pavlinič Judita |
|
3. |
Torek, 5. ura |
Planko Nataša |
DSP |
|
Po dogovoru |
Pogačar Peter |
GUM, ANI |
8. a |
Petek, 2. ura |
Poljanšek Samo |
ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠZS |
7. a |
Petek, 1. ura |
Potočnik Petra |
GEO, TEV |
|
Ponedeljek, 2. ura |
Pražnikar Katarina |
|
5. a |
Torek, 2. ura |
Razpotnik Tonja |
DSP |
|
Četrtek, 4. ura |
Repanšek T. Mateja |
TJA |
|
Četrtek, 3. ura |
Rupnik Milena (nad. Jasenka Zušančič) |
DSP |
|
po dogovoru |
Slapar Irena |
TJA |
9. a |
Tore, 5. ura |
Smole Tomaž |
ZGO, TVZ, DKE |
8. b |
Ponedeljek, 4. ura |
Škrjanc Borut |
BIO, KEM, FIZ, POK |
|
Ponedeljek, 2. ura |
Julija Remenik |
SLJ, NEM |
|
Torek, 4. ura |
Hrovat Andreja (nadomešča Tina Ušeničnik) |
GOS, SPH |
|
Ponedeljek, 1. ura |
Žumer Iva |
MAT |
|
Torek, 3. ura |
PŠ Motnik
Priimek in ime |
Predmet |
Razred |
Govorilne ure |
Kovačič Vida |
1. in 2. m, |
1. in 2. |
vsak 2. torek v mesecu |
Pohole Silva |
3. in 4. m |
3. in 4. |
PŠ Zgornji Tuhinj
Priimek in ime | Predmet |
Razred |
Govorilne ure |
Bajde Ivanka | 1. t., vodja podružnice |
1. | četrtek, 4. ura
|
Bučevec Vladimira | 2. t | 2. | četrtek, 4. ura |
Lah Danica | 4. t | 4. | petek, 2. ura |
Turkalj – Dojčinovič Ksenija | 3. t | 3. | drugi torek v mesecu, 6. ura |
PŠ Sela
Priimek in ime | Predmet |
Razred |
Govorilne ure |
Berlec Ema | 1. in 2. s, vodja podružnice |
1. in 2. | / |
Ravnikar Bobnar Monika | 3. in 4. s | 3. in 4. | / |