Učiteljski zbor na PŠ Zgornji Tuhinj

Priimek in ime  Predmet  Razrednik  Govorilne ure  Elektronski naslov 
Arh Eva RP 4. t ponedeljek, 3. ura eva.arh@ossmartno-tuhinj.si
Bajde Ivanka  RP 1. t  četrtek, 2. ura ivanka.bajde@ossmartno-tuhinj.si 
Bučevec Vladimira  RP, vodja podružnice 2. t  sreda, 2. ura vladimira.bucevec@ossmartno-tuhinj.si 
Kolar Mojca  OPB  / po dogovoru  mojca.kolar@ossmartno-tuhinj.si 
Potnik Zdenka  OPB  / po dogovoru  zdenka.potnik@guest.arnes.si  
Ravnikar Polona  RP 3. t torek, 2. ura polona.ravnikar@ossmartno-tuhinj.si
Turkalj Ksenija  OPB / po dogovoru  ksenija.turkalj@ossmartno-tuhinj.si 

 

(Skupno 981 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost