Govorilne ure

Skupne popoldanske govorilne ure

GOVORILNE URE

1. – 4. razred

DATUM:

oktober: 16. 10. 2014
november: 20. 11. 2014
december: 18. 12. 2014
januar: 15. 1. 2015
februar: samo za povabljene starše
marec: 19. 3. 2015
april: 16. 4. 2015
maj: 21. 5. 2015

5. – 9. razred

DATUM:

oktober: 9. 10. 2014
november: 13. 11. 2014
december: 11. 12. 2014
januar: 8. 1. 2015
februar: samo za povabljene starše
marec: 12. 3. 2015
april: 9. 4. 2015
maj: 14. 5. 2015

Tedenske dopoldanske govorilne ure

Matična šola

Priimek in ime

Predmet

Razred

Govorilne ure

Balantič Tina

MAT, TIT

6. a

Torek, 3. ura

Damjanac Tamara

SLJ

 

Petek, 3. ura

Drganc Lučka

 

1.

Sreda, 4. ura

Drolc Božislava

 

2.

Torek, 4. ura

Flis Jurko Joja

MME, ROM, OPB

 

Ponedeljek, 5. ura

Frontini Marija

NAR, NPH

 

Torek, 3. ura

Ilić Boban

TJA

7. b 

Petek, 2. ura

Jeras Marjana

 

5.b

Sreda, 3. ura

Stopar Alenka

SLJ

9. b

Četrtek, 3. ura

Kotnik Urška

 

4.

Ponedeljek, 3. ura

Mozetič P. Metka

ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠZS

6. b

Torek, 1. ura

Narat Majda

MAT, TIT, OGL, OGU

 

Torek, 3. ura

Nežmah Ema

GEO, LUM

 

Sreda, 3. ura

Pavlinič Judita

    

3.

Torek, 5. ura

Planko Nataša

DSP

 

Po dogovoru

Pogačar Peter

GUM, ANI

8. a

Petek, 2. ura

Poljanšek Samo

ŠPO, ŠZZ, IŠP, ŠZS

7. a

Petek, 1. ura

Potočnik Petra

GEO, TEV

 

Ponedeljek, 2. ura

Pražnikar Katarina

 

5. a

Torek, 2. ura

Razpotnik Tonja

DSP

 

Četrtek, 4. ura

Repanšek T. Mateja

TJA

 

Četrtek, 3. ura

Rupnik Milena (nad. Jasenka Zušančič)

DSP

 

po dogovoru

Slapar Irena

TJA

9. a

Tore, 5. ura

Smole Tomaž

ZGO, TVZ, DKE

8. b

Ponedeljek, 4. ura

Škrjanc Borut

BIO, KEM, FIZ, POK

 

Ponedeljek, 2. ura

Julija Remenik

SLJ, NEM

 

Torek, 4. ura

Hrovat Andreja (nadomešča Tina Ušeničnik)

GOS, SPH

 

Ponedeljek, 1. ura

Žumer Iva

MAT

 

Torek, 3. ura

PŠ Motnik

Priimek in ime

Predmet

Razred

Govorilne ure

Kovačič Vida

1. in 2. m,
vodja podružnice

1. in 2.

vsak 2. torek v mesecu
od 7.30 – 8.15 in od 14.00 – 16.00 

Pohole Silva

3. in 4. m

3. in 4.

PŠ Zgornji Tuhinj

Priimek in ime Predmet

Razred

Govorilne ure
Bajde Ivanka 1. t.,
vodja podružnice
1. četrtek, 4. ura

Bučevec Vladimira 2. t 2. četrtek, 4. ura
Lah Danica 4. t 4. petek, 2. ura
Turkalj – Dojčinovič Ksenija 3. t 3. drugi torek v mesecu, 6. ura

PŠ Sela

Priimek in ime Predmet

Razred

Govorilne ure
Berlec Ema 1. in 2. s,
vodja podružnice
1. in 2. /
Ravnikar Bobnar Monika 3. in 4. s 3. in 4. /

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost